Parenton

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Gdzie mogę kupić Parenton?

Parenton możesz kupić w aptekach na terenie całej Polski, a także na tej stronie internetowej (wysyłamy paczkę kurierem w ciągu 24h od złożenia zamówienia).

Jak długo będę czekać na dostawę?

Dostawy wszystkich zamówień realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich. Dzięki temu Parenton dotrze do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego.

Dla kogo przeznaczony jest Parenton?

Parenton to preparat dla mężczyzn w wieku powyżej 18 lat, którzy pragną zadbać o jakość nasienia, wzmocnić płodność i utrzymać funkcje rozrodcze na prawidłowym poziomie.

Jak stosować Parenton?

Należy stosować 2 kapsułki dziennie po posiłku, popijając je wystarczającą ilością wody. Istotne jest zachowanie zróżnicowanej diety podczas zażywania suplementu. Jeśli cierpisz na przewlekłe choroby lub jesteś wrażliwy na którykolwiek ze składników suplementu, koniecznie skonsultuj się z lekarzem przed zażyciem Parentonu.

Jaki będzie efekt po odstawieniu Parentonu?

Filozofią GardenPharm jest wspomaganie zdrowia w oparciu o naturalne komponenty uzupełniane witaminami i składnikami mineralnymi. W związku z tym, suplement nie powoduje uzależnienia. Bez względu na to, jak długo będziesz stosować Parenton, po jego odstawieniu nie odczujesz negatywnych efektów.

Ile kapsułek znajduje się w 1 opakowaniu? Na ile ono wystarcza?

W jednym opakowaniu produktu Parenton znajduje się 60 kapsułek, które wystarczają na miesiąc stosowania.

Jak szybko zaczyna działać Parenton?

Na żywotność, liczbę i ruchliwość plemników obok działania suplementu wpływają też inne czynniki – aktualny stan zdrowia, ilość uprawianego sportu i ruchu na świeżym powietrzu, dieta, poziom stresu, ilość snu, palenie papierosów czy picie alkoholu. Im zdrowszy tryb życia będziesz prowadzić, tym skuteczniej i szybciej uzyskasz pozytywne efekty. Parenton zawiera składniki, które mają pozytywny wpływ na poziom męskiej płodności i funkcje rozrodcze. Szparag groniasty korzystnie wpływa na męską potencję i płodność. Maca pozwala zachować naturalną aktywność seksualną. Traganek błoniasty stymuluje ruchliwość plemników. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności i funkcji rozrodczych. Kadzidłowiec ma pozytywny wpływ na męskie zdrowie seksualne. Szafran uprawny podnosi libido, wzmacnia erekcję i przyczynia się do zwiększenia produkcji spermy. Selen przyczynia się do właściwego przebiegu spermatogenezy.

Jaki jest skład Parenton?

Skład Parentonu to: ekstrakt z korzenia szparaga groniastego (Asparagus racemosus /Shatavari/) DER: 4:1; żelatyna wołowa; ekstrakt z korzenia Maca (Lepidium meyenii) DER: 4:1; ekstrakt z korzenia traganka błoniastego (Astragalus membranaceus Bunge) DER: 4:1; winian L-karnityny; substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; glukonian cynku; ekstrakt z żywicy kadzidłowca (Boswellia serrata) DER: 6:1 zawartość kwasu bosweliowego: 60%; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, ekstrakt z kwiatu i pręcika szafranu uprawnego /krokusa uprawnego/ (Crocus sativus L.) DER: 4:1; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; selenian (VI) sodu; barwniki: dwutlenek tytanu, błękit brylantowy.

Czy Parenton jest bezpieczny dla zdrowia?

Suplement składa się ze składników, które są bezpieczne dla Twojego organizmu, a także dla przyszłego potomstwa. Parenton jest dostępny w aptekach, co oznacza, że jest sprawdzonym i renomowanym produktem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nie stosować przy nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Ze względu na obecność szafranu nie stosować u osób z zaburzeniami krzepnięcia krwi. Produkt nie powinien być zażywany przez kobiety w ciąży i karmiące oraz osoby poniżej 18 roku życia.

Czy mogę stosować Parenton, gdy cierpię na przewlekłą chorobę?

Stosowanie suplementu w przypadku przewlekłej choroby jest możliwe, natomiast przed zażyciem bezwzględnie skonsultuj się z lekarzem.

Czy mogę stosować Parenton, jeśli przebyłem niedawno operację?

Przebyta w ostatnim czasie operacja lub zabieg oznaczają, że przed zażyciem Parentonu powinieneś koniecznie skonsultować się z lekarzem.

Czy mogę pić alkohol i palić papierosy stosując Parenton?

Teoretycznie palenie tytoniu i picie alkoholu podczas zażywania Parentonu jest możliwe, ponieważ suplement nie wchodzi w interakcję z tymi substancjami. Odradzamy natomiast korzystanie z używek podczas suplementacji, ponieważ używki wpływają negatywnie na jakość nasienia, obniżając liczbę plemników oraz ich żywotność. Jeśli zależy Ci na zapłodnieniu, powinieneś ograniczyć lub całkowicie zrezygnować z tytoniu i alkoholu podczas suplementacji.

Spełnij marzenie o dzieciach

  • wysyłka kurierem w 24h
  • naturalne składniki
  • skuteczność

Kuracja kosztuje tylko 1,59 zł dziennie

Rozpocznij kurację

90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

5 sekretów wysokiej płodności

  • porady dotyczące diety wspomagającej płodność
  • nawyki poprawiające jakość nasienia
  • sprawdzone techniki podnoszące liczbę plemników

Prosimy o podanie adresu e-mail

Prosimy o podanie poprawnego adresu e-mail

Zaznaczenie tej zgody jest obowiązkowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gardenpharm Sp. z o.o.

Zaznaczenie tej zgody jest obowiązkowe

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
Odbierz darmowy poradnik

Twoje dane nie będą udostępniane osobom trzecim.
Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa w każdej chwili.